VEŘEJNÉ BUDOVY


Administrativní objekt Na Míčankách Praha

Hliníkové dveře do administrativní části objektu jsme společně s účastí investora navrhli tak, aby maximálně splňovaly podmínky estetické, bezpečnostní a přitom zajistili i dobrou větratelnost. Profilace dveří je ze systému Reynaers CS 86-HI lakované do barvy myší šeď pro dokonalé splynutí s domem a trojskla s oboustranným conexem pro optimální bezpečnost a tepelnou i zvukovou izolaci.

 


Tělocvična u základní školy Smiřice

tělocvična Smiřice

Tento projekt byl navržen za účelem snížení tepelné náročnosti budovy a zajištění dostatečné světelné pohody. 

Celá sestava se skládá z 27 statických spojů ve svislé rovině tak, aby prosklená stěna z profilu K80 odolávala povětrnostním vlivům. Pro optimální výměnu vzduchu uvnitř tělocvičny, byla fixní stěna střídavě doplněna o otevíratelná okna na elektrický pohon.

 

 

 


Informační středisko, kavárna FIDLA a galerie Smiřice

Kavárna a informační středisko Smiřice

Tato reference je ukázkou kombinací různých materiálů v interiéru. Na obloukové vchodové dveře byl použit plast K90 s oboustrannou laminací v dekoru rustikální dub v kombinaci pískovým sklem s bezpečnostní úpravou. Ve vstupní hale se nachází celoskleněná kancelář a pokladna informačního centra, vchod do kavárny nalevo a do galerie napravo. Pro kancelář  bylo zvoleno pouze sklo pro jeho pevnost a subtilnost, vchody do ostatních prostor je řešeno protipožárními hliníkovými dveřmi v povrchové úpravě elox.

Informační centrum

Kavárna FIDLA

 

 


Veterinární klinika Smiřice

Dřívější kotelna, dnes moderní Veterinární klinika. Zde jsou námi dodaná a namontovaná plastová okna z profilu K90 a hliníkové dveře Reynears, vše s bezpečnostní fólií.

 

Pošlete nám zprávu

Kde nás najdete

Ke Koble 1100, Pečky 289 11

Telefon: +420 737 206 168

Pondělí - Pátek od 8:30 do 16:30

Jabbon © 2017